Targ Śniadaniowy

BONJOUR, czyli Targ Śniadaniowy na Święcie Francji 9 lipca w Parku Skaryszewskim

Wszystkie 5 lipca 2017

Nadchodzący weekend będzie pachniał bagietkami, przez alejki w Parku Skaryszewskiego przejdzie parada buldożków francuskich, a wszystko to i wiele innych atrakcji odbywać się będzie przy akompaniamencie francuskiej muzyki – zapraszamy na Święto Francji na Saskiej Kępie! Ponadto, tradycyjnie znajdziecie Targ Śniadaniowy na Żoliborzu, Mokotowie i Powiślu. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla Was w sobotę i niedzielę!

TARG ŚNIADANIOWY NA ŚWIĘCIE FRANCJI (Park Skaryszewski, niedziela)

Już po raz szósty Francja zawita na jeden dzień do Warszawy! 9 lipca od 12:00 do 20:00, wraz z Francusko-Polską Izbą Gospodarczą CCIFP oraz Dniem Francji zapraszamy na rodzinny piknik do Parku Skaryszewskiego, gdzie na odwiedzających czekać będą liczne atrakcje we francuskim stylu. Nie zabraknie francuskich przysmaków od najlepszych, wyselekcjonowanych wystawców Targu Śniadaniowego, muzyki, mody, gier i zabaw oraz wielu innych atrakcji dla całej rodziny. Podczas Święta Francji odbędzie się również największa parada francuskich buldogów, która po raz trzeci przemaszeruje alejkami parku. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Zapraszamy w niedzielę 9 lipca od 12:00 do 20:00 do Parku Skaryszewskiego od strony ronda Waszyngtona.

Zabierz rodzinę, znajomych, sąsiadów, pieska (najlepiej francuskiego :)) i przyłącz się do obchodów Święta Francji w Polsce!

Więcej informacji na profilu Dnia Francuskiego lub na stronie wydarzenia >>>

19399130_625127501021149_866688849308362783_n

ŚNIADANIE I ZWIEDZANIE (Powiśle, przy Muzeum nad Wisłą, sobota)

Targ Śniadaniowy wraz z Muzeum nad Wisłą, filią Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza nad Wisłę na śniadanie i zwiedzanie. W każdą sobotę od 12:00 do 20:00 przez cały sezon letni, na odwiedzających będzie czekać kilkunastu wystawców przy nowym, atrakcyjnym budynku Muzeum, w parkowym otoczeniu tuż przy Wiśle.

Powiśle przy MSN to czwarta lokalizacja Targu Śniadaniowego w tym sezonie. W nowym miejscu przy Muzeum nad Wisłą tradycyjnie znajdzie się szeroki wybór wysokiej jakości produktów spożywczych i gotowych dań od najlepszych dostawców: warzywa, owoce, nabiał, wędliny, sery, kuchnia wege, produkty bez glutenu. Zawsze produkty tradycyjne i regionalne kuchni polskiej, a także wiele dobrego jedzenia z różnych części świata. Dania na słodko i wytrawnie, na ciepło i na zimno, do zjedzenia na miejscu i na wynos. Po śniadaniu zapraszamy do oglądania wystaw w Muzeum nad Wisłą i spacer po nowych Bulwarach Wiślanych.

Szczegóły wydarzenia >>>

Noc Muzeow fot. innogy Polska (2)

JOGA I PILATES (Mokotów, Skwer AK Granat, niedziela)

Weekend to idealny moment na rozruszanie ciała i relaks po całym tygodniu. Jeśli więc czujesz, że potrzebujesz się zregenerować i nabrać energii zapraszamy na zajęcia jogi vinyasyi pilatesu na Targu Śniadaniowym na Mokotowie. A po zajęciach – na zdrowe, pożywne śniadanie!

Na zajęcia prosimy zabrać ze sobą własną matę do jogi, dobry humor, wygodne ubrania.

Jogę ćwiczymy od 10:00 do 11:00. Najlepiej praktykować 2-3 godziny po posiłku, ewentualnie godzinę po lekkiej przekąsce. Niektórzy wolą ćwiczyć rano przed śniadaniem. Po naszej sesji jogi na pewno znajdziesz coś pysznego na stoiskach Targu. Na jogę nie zbieramy zapisów – zbiórka o 9:50 przy stoisku Targu Śniadaniowego (namiot Organizatora). Wstęp wolny.

Pilates, czyli bezpieczne ćwiczenia wzmacniające całe ciało, rozpocznie się o 11:30. Zbiórka o 11:20 przed namiotem organizatora. Wstęp wolny.

Regulamin zajęć i opis instruktorek przeczytacie TU.

joga

WARSZTATY OGRODNICZE DLA DZIECI (Żoliborz – sobota, Mokotów – niedziela)

Wszystkie dzieci od 4 roku życia zapraszamy na warsztaty ogrodnicze. Warsztaty odbywają się w godzinach od 11:00 do 15:00, udział jest bezpłatny i bez zapisów.

Tematem przewodnim w Strefie Dziecięcej będzie ogród – dowiemy się, jak sadzić rośliny i dbać o warzywa i owoce, by rosły piękne i zdrowe.

– teoretyczne podstawy sadzenia roślin, warzyw, owoców i kwiatów
– wykorzystanie wiedzy teoretycznej w praktyce, czyli będziemy samodzielnie (lub z drobną pomocą) sadzić warzywa i owoce
– zapewniamy materiały dla wszystkich uczestników (bulwy, ziemię, pojemniki, narzędzia ogrodnicze)

Więcej o warsztatach w wydarzeniu na FB.

garden-2253111_1920