Targ Śniadaniowy

COFFEE TRUCK NESPRESSO RUSZA W MIASTO

Wszystkie 12 lipca 2018

W ramach trwającej kampanii Nespresso pod hasłem „Chill Out Your Summer – Kreatorzy smaku lata” Coffee Truck Nespresso pojawi się na targach śniadaniowych na Żoliborzu i Mokotowie oraz podczas letniego kina na Placu Europejskim w Warszawie. Oprócz kaw Ispirazione Salentina i Ispirazione Shakerato, inspirowanych słoneczną Italią, uczestnicy tych wydarzeń będą mogli spróbować także innych kaw z bogatej oferty Nespresso. Akcja potrwa od połowy lipca do końca sierpnia.

Dla wszystkich, którzy w letnie miesiące zostają w Warszawie, Nespresso przygotowało wyjątkowe miejsce spotkań przy kawie. Coffee Truck Nespresso rusza w trasę już 14 lipca. Do końca wakacji będzie serwował zarówno kawy z limitowanej edycji towarzyszącej kampanii „Chill Out Your Summer – Kreatorzy smaku lata”, jak i mieszanki doskonale znane już koneserom kawy Nespresso. W soboty (14.07, 28.07, 11.08 i 25.08) truck pojawi się na targu śniadaniowym na Żoliborzu (Skwer ul. Śmiała/Al. Wojska Polskiego), a w niedziele (15.07, 29.07, 12.08 i 26.08) – na targu śniadaniowym na Mokotowie (Skwer AK Granat).

Natomiast miłośnicy dobrego kina będą mogli rozkoszować się kawą Nespresso podczas seansów Kina Letniego na Placu Europejskim w Warszawie. Coffee Truck Nespresso pojawiać się tam będzie od w każdy czwartek wakacji od 19 lipca.

Kawy mrożone to idealna propozycja na lato, dlatego Nespresso będzie zachęcać gości powyższych wydarzeń do spróbowania przede wszystkim dwóch nowych wariantów kaw: Ispirazione SalentinaIspirazione Shakerato. Obie mieszanki powstały z myślą o Włoszech – jednym z ulubionych wakacyjnych miejsc, ale także kraju, gdzie kawa jest serwowana z ogromną dbałością. Włosi są też mistrzami w kawach mrożonych, o wytrawnych i słodkich smakach, z różnymi dodatkami i o kremowej teksturze. Właśnie takich kaw będzie można spróbować w Coffee Trucku Nespresso. Zwolennicy tradycyjnej gorącej kawy także znajdą coś dla siebie – latte, cappuccino czy klasyczne espresso będzie można zamówić na bazie dowolnej mieszanki kaw Nespresso z dodatkiem różnych rodzajów mleka.