Targ Śniadaniowy

Druga edycja „Kropli na trawie”

Wszystkie 16 lipca 2016

  Targ Śniadaniowy po raz drugi zaprasza na wakacyjną, ekologiczną akcję „Kropla na trawie”. W najbliższą niedzielę 17 lipca, tym razem na Targu Śniadaniowym na Mokotowie na wszystkich dużych, jak i małych czekać będzie wiele atrakcji: punkt recyklingu, zabawy edukacyjne i pokaz kulinarny!

W każdy niedzielny poranek goście mokotowskiego Targu mogą zacząć dzień od aromatycznej kawy, pokrzepiającego śniadania oraz bezpłatnych zajęć jogi. W ten weekend dodatkowo na Skwerze AK Granat pojawi się ekologiczna strefa „Kropla na trawie” Partnera Targu Śniadaniowego Kropli Beskidu. Od 11:30 do 13:00 będzie można wziąć udział w bezpłatnym POKAZIE i DEGUSTACJACH prowadzonych przez zwycięzcę ostatniego programu MasterChef – Damiana Kordasa. Będzie to idealna okazja, aby zainteresować dzieci gotowaniem i zachęcić je do poznawania nowych smaków!

Wspólnie spróbujemy sił w grze ekologicznej oraz sprawdzimy gibkość i równowagę w grze edukacyjno-ruchowej „Labirynt”. Poziom trudności zabaw dostosowany jest do wieku graczy. Przez cały dzień będzie można również konsultować i sprawdzać wady postawy swoich pociech. Zespół rehabilitantów z Instytutu Matki i Dziecka zbada najmłodszych i pokaże im jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia, aby zapobiec wadliwej posturze ciała.

Przy wydarzeniu na Mokotowie pojawi się obecna przez całe wakacje na w różnych lokalizacjach Targu strefa recyklingowa, gdzie wspólnie będziemy tworzyć kulę ziemską ze zużytych butelek. Każdy, kto przyłączy się do akcji i przyniesie do punktu recyklingowego przynajmniej trzy plastikowe, dowolne butelki oraz zrobi sobie fotkę w GIFbudce otrzyma prezent-niespodziankę… idealny na letnie upały.

Na pokazy kulinarne, gry i konsultacje z rehabilitantami z Instytutu Matki i Dziecka zaprosimy ponownie 30 lipca na Targ na Żoliborzu.

Strefa recyklingowa Kropli Beskidu będzie obecna w wybranych lokalizacjach Targu Śniadaniowego przez całe wakacje.


Targ Śniadaniowy na Mokotowie

w każdą niedzielę od 10:00 – 17:00

Skwer AK Granat

Róg z ul. Puławskiej i ul. Woronicza

Więcej informacji:

https://www.facebook.com/events/1599506667008868/

https://www.facebook.com/targsniadaniowy/?fref=ts

Partnerem Targu Śniadaniowego i twórcą strefy „Kropla na trawie” jest Kropla Beskidu

DSC_0605       kropla