Targ Śniadaniowy

Europejski Dzień Śniadania 24-25 kwietnia

Warszawa 20 kwietnia 2021

Śniadanie po europejsku i nie tylko

Chcemy, by Europejski Dzień Śniadania zachęcił mieszkańców Warszawy do celebrowania najważniejszego posiłku dnia. Z tej okazji Wystawcy Targu Śniadaniowego przygotują propozycje śniadań – od chrupiących wypieków, poprzez puszyste naleśniki i napełnione witaminami soki, po aromatyczną kawę.

 

Dzień dobry, Żoliborz i Mokotów!

Na Targu Śniadaniowym już od 9 lat inspirujemy naszych gości do próbowania nowych smaków i eksplorowania propozycji śniadaniowych od naszych Wystawców. Tak będzie i tym razem – na Żoliborzu w sobotę 24 kwietnia i w Mokotowie w niedzielę 25 kwietnia będzie można zjeść potrawy kuchni europejskiej i nie tylko. Zaserwujemy śniadania na ciepło i na zimno, na słodko i wytrawne, bardziej klasyczne i te egzotyczne. Nie zabraknie naleśników, kanapek, pankejków. Będą soki, smoothie i koktajle. A przede wszystkim – kawa. 

Kup śniadanie!

Gotowe śniadania i produkty do skomponowania własnego posiłku będzie można kupić na świeżym powietrzu w przestrzeni targowej – na wynos, do zabrania ze sobą do domu. Wpadnij i spotkaj się ze znajomymi ze swojej okolicy, poznaj sąsiadów i zacznij dzień lokalnie.

Europejski Dzień Śniadania

Żoliborz, Aleja Wojska Polskiego róg ulicy Śmiałej
Godziny: 9:00-16:00

Mokotów, Skwer „AK Granat”
Godziny: 10:00-17:00

Co to jest Targ Śniadaniowy

W każdy weekend ożywiamy zielone przestrzenie na warszawskim Żoliborzu i Mokotowie. W piknikowej atmosferze, razem z rodziną, przyjaciółmi oraz bliższymi i dalszymi sąsiadami celebrujemy wspólne śniadania. Co weekend można u nas spróbować regionalnych specjałów z całej Polski, dań kuchni egzotycznych oraz szerokiej gamy autorskich potraw przygotowywanych z sercem przez prawdziwych pasjonatów.