Targ Śniadaniowy

GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM I WSZYSTKIM UCZESTNIKOM

Wszystkie 3 października 2017

 Takiego Targu Śniadaniowego jeszcze nie było! Na Żoliborzu, przez 4 soboty, odbywał się konkurs „18 kresek” na najlepszy projekt mebla. W sumie powstało ponad 40 oryginalnych prac.

Przez cztery soboty goście odwiedzający Targ mogli nie tylko zrelaksować się na świeżym powietrzu i zjeść śniadanie, ale także wziąć udział w kreatywnych zajęciach z projektowania mebli w ramach konkursu „18 kresek”. Wydarzenie składało się z krótkiego wykładu z zakresu projektowania mebli, prowadzonego przez Andrzeja Budka ze studia KOTBURY – autora słynnego logo Telewizji Polskiej, a także z części warsztatowej. Przed uczestnikami postawione było zadanie polegające na narysowaniu swojego pomysłu na designerski mebel, używając jedynie 18 kresek.

Jury konkursowe, na czele z Andrzejem Budkiem ze studia KOTBURY, spośród zgłoszonych prac wybrało 12 zwycięzców. Autorzy najlepszych projektów otrzymali designerskie krzesła autorstwa Andrzeja Budka, piknikowe koce i kosze pełne wysokiej jakości produktów od wyselekcjonowanych Wystawców Targu Śniadaniowego. Prace konkursowe możecie obejrzeć TUTAJ.

Spośród najlepszych prac wyróżnionych przez Jury, także publiczność mogła wybrać swój ulubiony projekt. Na fanpage’u Targu Śniadaniowego na Facebooku odbyło się głosowanie na Nagrodę Publiczności.

Patronem konkursu „18 kresek”, organizowanego na Targu Śniadaniowym na Żoliborzu, był Budimex Nieruchomości – inwestor budujący osiedle Żoliborz Krasińskiego.