Targ Śniadaniowy

„Kropla na Trawie” Kropla Beskidu na Targu Śniadaniowym

Wszystkie 1 lipca 2016

KROPLA NA TRAWIE NA TARGU ŚNIADANIOWYM

 

W sobotni poranek na Targu przy Alei Wojska Polskiego w strefie „Kropla na Trawie” czekać będzie edukacyjno-ruchowa gra Labirynt, rozwijająca koordynację, gibkość, równowagę, zwinność z poziomami trudności dostosowanymi do wieku graczy. Przez cały dzień będzie można również skonsultować i sprawdzić wady postawy swoich pociech. Zespół rehabilitantów z Instytutu Matki i Dziecka zbada postawę najmłodszych i pokaże im jak ćwiczyć.

Wszystkie łasuchy od 11:30 do 13:00 mogą wziąć udział w bezpłatnych WARSZTATACH KULINARNYCH, POKAZIE I DEGUSTACJI, prowadzonych przez zwycięzcę ostatniego MasterChef – Damiana Kordasa. Będzie to idealna okazja aby zobaczyć, jak zainteresować dzieci gotowaniem i otworzyć je na poznawanie nowych smaków!
Zapisać się na bezpłatne warsztaty na godz: 11:30 można wysyłając maila na adres:
konkurs@targsniadaniowy.pl

Przy okazji wydarzenia zastanowimy się co zazwyczaj robimy z pustymi, plastykowymi butelkami po napojach? Czy wiemy co dzieje się z nimi po trafieniu do kosza? Pamiętając, że każda butelka PET jest w pełni zdatna do recyklingu, warto wziąć udział w kolejnej, wspólnej zabawie w strefie „Kropla na trawie”! Każdy, kto podczas wakacji przyniesie do punktu recyklingowego Partnera Targu Śniadaniowego Kropli Beskidu przynajmniej trzy puste butelki i pomoże nam zbudować kreatywną kulę ziemską zgarnie swoją GIF fotkę oraz otrzyma podarunek idealny na letnie upały.

Najbliższa sobota na Targu na Żoliborzu jest pierwszym dniem z cyklu „Kropla na trawie”. Ponownie do warsztatów, gier, konsultanci i ćwiczeń zaprosimy 17 lipca na Targu na Mokotowie oraz 30 lipca na Targu na Żoliborzu. Strefa recyklingowa będzie obecna w różnych lokalizacjach Targu przez całe wakacje.

Więcej informacji:  www.facebook.com/events/265531803806873/