Targ Śniadaniowy

Najlepszy Ramen w Warszawie na Targu Śniadaniowym! 

Wszystkie 13 lipca 2023
Uwaga Kontest  na Najlepszy Ramen w Warszawie na Targu Śniadaniowym! 
 
Drodzy restauratorzy, kucharze i mistrzowie kuchni japońskiej! Wszyscy, którzy czują w sobie moc ramenowego mistrza, zbierzcie się razem,  ogłaszamy konkurs na
Najlepszy Ramen w Warszawie na Targu Śniadaniowym! 🏆
Szukamy najbardziej kreatywnych i smakowitych wariacji ramenowych. Bez względu na to, czy przygotowujecie tradycyjne rameny tonkotsu, miso czy shoyu, czy też eksperymentujecie z nowymi i niezwykłymi smakami, chcemy dać Wam szansę zaprezentowania Waszych umiejętności i zdobycia tytułu Najlepszego Ramenowego Mistrza !
Na Targu Śniadaniowym czekają na Was pasjonaci kuchni japońskiej, którzy chętnie spróbują Waszych wyjątkowych ramenów. To świetna okazja, aby pokazać swoje umiejętności i zdobyć uznanie społeczności kulinarnych entuzjastów.
W sobotę 22 lipca nad Waszymi ramenami pochyli się jury, sprawdzimy smaki, dodatki, będziemy próbować i rozmyślać.
A w niedzielę 23 lipca oficjalnie ogłosimy zwycięzcę. To będzie również okazja do porozmawiania o japońskiej kuchni.
Dołączcie do nas w tej ramenowej przygodzie  Zobaczmy, kto stanie na podium i zdobędzie tytuł Najlepszego Ramenowego Mistrza .
Zwycięska restauracja otrzyma miano Najlepszej Warszawskiej Ramenowni oraz do dyspozycji przez cały tydzień – rewelacyjnego SUV-a, największy i najbardziej ekskluzywny model marki – Mazdę CX-60, która swoją stylistyką i kunsztem wykonania nawiązuje do japońskiej tradycji.
Patronami konkursu jest Mazda Odyssey – dealer japońskich samochodów z warszawskiej Woli
Weekend Japoński objęła patronatem honorowym Ambasada Cesarstwa Japonii oraz Jetro.