Targ Śniadaniowy

ODA DO JAKOŚCI, sobota 16 września

Wszystkie 12 września 2017

Wędliny, kiełbasy i inne produkty z wieprzowiny znajdziecie na Żoliborzu, 16 września, na stoisku degustacyjnym pod hasłem „ODA DO JAKOŚCI. KOMPOZYCJA WYBORNEGO SMAKU”, które jest częścią kampanii informacyjno-promocyjnej pt. „Linia produktów z Łukowa – Gwarancją Jakości QAFP”.

Serwowane na nim będą potrawy oparte na wędlinach certyfikowanych w systemie QAFP – kiełbasie podwawelskiej ekstra, kiełbasie żywieckiej i kiełbasie krakowskiej suchej. Ich smak gwarantowany jest sposobem wytwarzania zgodnie z tradycyjną recepturą i wymaganiami Systemu QAFP.

QAFP to krajowy System Gwarantowanej Jakości Żywności, który w oparciu o niezależną certyfikację zapewnia produkcję wysokiej jakości surowca wieprzowego i wędlin. System obejmuje wszystkie ogniwa łańcucha produkcyjnego, począwszy od hodowli, żywienia zwierząt i warunków ich chowu, poprzez ubój, przetwórstwo, pakowanie, a na magazynowaniu i sprzedaży kończąc. Jakość wędlin ze znakiem QAFP powstaje dzięki dbałości o szczegóły określone w wymaganiach Systemu oraz wykorzystanie sprawdzonego surowca i naturalnych przypraw.

Więcej informacji na stronie: www.odadojakosci.pl

trasa_kampanii