Targ Śniadaniowy

ZAKOŃCZENIE SEZONU 7.10 Żoliborz

Wszystkie 3 października 2017

Kończymy piękny sezon wiosenno-letni! Już w najbliższą sobotę 7.10 zapraszamy na ostatnie śniadanie w plenerowej lokalizacji Targu Śniadaniowego na Żoliborzu. Od 14 października zaczynamy nowy sezon w Forcie Sokolnickiego.

Mamy nadzieję, że to będzie słoneczne i bezdeszczowe zakończenie sezonu! Tradycyjnie w sobotę na Żoliborzu zjecie swoje ulubione dania z rodziną i znajomymi na świeżym powietrzu, a także kupicie zdrowe, świeże produkty do przygotowania posiłków w domowym zaciszu.

Nasi Wystawcy będą czekać na was ze świeżo wypieczonym chlebem, słodkimi tartami, własnoręcznie wyrabianym serem, sezonowymi warzywami z rodzinnych plantacji i egzotycznymi owocami. Nie zabraknie dań na ciepło – zarówno tradycyjnych polskich smaków jak i propozycji z innych krajów.

7 października (sobota)

sobota, Żoliborz (aleja Wojska Polskiego, róg ulicy Śmiałej), godz. 9:00-16:00

Od 14 października przenosimy się do pięknej, zadaszonej przestrzeni Fortu Sokolnickiego. Tu Targ Śniadaniowy odbywać się będzie w wybrane soboty i niedziele, w godzinach 9:00-15:00. Kalendarz wydarzeń i daty Targu Śniadaniowego znajdziecie TUTAJ.