Targ Śniadaniowy

OTWARCIE SEZONU W FORCIE SOKOLNICKIEGO

Wszystkie 10 października 2017

W sobotę 14 października Targ Śniadaniowy przenosi się do nowej lokalizacji – przez jesień i zimę Targ będzie odbywać się Forcie Sokolnickiego. Zobaczcie, co przygotowaliśmy dla Was na najbliższe miesiące!

Targ w sezonie jesienno-zimowym odbywać się będzie w wybrane soboty i niedziele, w godzinach 9:00-15:00, od 14 października do 23 grudnia włącznie. Namioty i stoły zajmą zarówno zadaszoną przestrzeń Fortu Sokolnickiego jak i wyznaczony teren na zewnątrz, tuż przy wejściu do budynku. Podobnie jak w plenerowych edycjach Targu, przygotowano strefę gastronomiczną z kilkunastoma wystawcami oraz jadalnię z długimi stołami do celebrowania wspólnych śniadań z rodziną i znajomymi. W jednej z sal wewnątrz Fortu zaplanowano liczne atrakcje, w tym warsztaty, projekcje filmów i zajęcia kreatywne dla dzieci.

W strefie gastronomicznej znajdą się wystawcy serwujący nie tylko gotowe śniadania i produkty śniadaniowe, ale także dania lunchowe, przetwory, ciasta i napoje. Do wyboru będą posiłki na ciepło i na zimno, na słodko i wytrawnie, potrawy tradycyjnej kuchni polskiej i smaki świata. Wszystko będzie można zjeść na miejscu przy wspólnym stole, z rodziną i znajomymi, lub zabrać na wynos, by przygotować pyszny i zdrowy posiłek w domu.

W sezonie jesienno-zimowym zaplanowaliśmy cztery edycje tematyczne Targu Śniadaniowego ze specjalnymi dekoracjami, warsztatami i atrakcjami dla dzieci – jeszcze w październiku odbędzie się edycja Halloween a w listopadzie – targ andrzejkowy. W grudniu będzie można poczuć atmosferę świąt podczas edycji mikołajkowej i specjalnej edycji świątecznej. W tym roku zapraszamy także do składania zamówień na produkty na Święta – będzie je można zamówić za pomocą specjalnego formularza i odebrać na Targu Śniadaniowym tuż przed Gwiazdką, w sobotę 23 grudnia.

Daty Targu Śniadaniowego w Forcie Sokolnickiego:

PAŹDZIERNIK: 14 X sobota, 21 X sobota, 29 X niedziela (Halloween)
LISTOPAD: 5 XI niedziela, 12 XI niedziela, 26 XI niedziela (Andrzejki)
GRUDZIEŃ: 3 XII niedziela (Mikołajki), 17 XII niedziela, 23 XII sobota (Święta Bożego Narodzenia)

Więcej informacji na profilu TŚ na Facebooku.

FORT-114-1030x1002