Targ Śniadaniowy

Pierwszy weekend wakacji na Targu Śniadaniowym 24-25 czerwca 2017

Warszawa 23 czerwca 2017

Weekend to idealny moment na spędzenie czasu z bliskimi. W pierwszą wakacyjną sobotę i niedzielę (24-25 czerwca) na Targu Śniadaniowym na Żoliborzu i Mokotowie czeka wiele atrakcji dla całej rodziny. Sprawdźcie program i przyjdźcie na rodzinne śniadanie!

POWIEDZ COŚ MIŁEGO Z LANDLIEBE (Żoliborz, Mokotów)

Na Targu Śniadaniowym na Żoliborzu i Mokotowie stanie strefa dedykowana kampanii Prawdziwe historie smakują lepiej. Akcja wspiera wprowadzenie na polski rynek marki Landliebe – wiodącego producenta produktów mlecznych w Niemczech.

W ramach aktywności Powiedz coś miłego! zaplanowano liczne atrakcje. Na odwiedzających czekać będą: strefa relaksu, GIF budka, liczne upominki, a przede wszystkim wybór miłych sentencji, którymi można obdarować bliską osobę. Nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych.

Więcej informacji: strona Landliebe Polska.

landliebe_sixtyone_&sons_notkaPR_02-kopia

BUDŻET PARTYCYPACYJNY (Żoliborz, Mokotów)

Bardzo lubimy i doceniamy wszystkie lokalne inicjatywy, dlatego na Targu Śniadaniowym na Żoliborzu i Mokotowie w najbliższy weekend będziecie mogli zapoznać się z projektami zgłoszonymi do IV edycji Budżet partycypacyjny w Warszawie. Zachęcamy gorąco do głosowania i zaangażowania się – niech Warszawa i wszystkie jej dzielnice będą piękne, przyjazne i pełne dobrych rozwiązań!

Zdecydujcie, co powstanie w Waszej okolicy. Trwa głosowanie na pomysły – oddajcie swój głos do końca czerwca!

Więcej informacji o projektach znajdziecie na stronie Budżetu Partycypacyjnego.

budżet part

SPOTKANIE LITERACKIE (Żoliborz)

W sobotę o godz. 11 na żoliborskim Targu Śniadaniowym odbędzie się spotkanie literackie z Magdą Wosik organizowane razem z Nagroda Literacka m. st. Warszawy – będziemy rozmawiać o zwycięskiej „Klątwie dziewiątych urodzin”, czyli książce Marcina Szczygielskiego z ilustracjami Magdy Wosik. Spotkanie poprowadzi Beata Jewiarz, dziennikarka i aktorka.

„Klątwa dziewiątych urodzin” to trzecia część przygód MaiZapowiadane są również kolejne.  W „Klątwie…” Maja musi zrzucić z siebie zły czar przed dniem swoich dziewiątych urodzin. Pomoże jej w tym odnalezienie przywiezionej ze Szczecina cegły, wykorzystanej przy odbudowie Warszawy. Przydatne okażą się także rozwiązania zagadek skrywane przez warszawskie legendy.

Więcej informacji o książce i spotkaniu TUTAJ.

Klątwa dziewiątych urodzin

JOGA (Mokotów)

Weekend to idealny moment na rozruszanie ciała i relaks po całym tygodniu. Jeśli więc czujesz, że potrzebujesz się zregererować i nabrać energii zapraszamy na zajęcia jogi vinyasy na Targu Śniadaniowym na Mokotowie. A po jodze na zdrowe, pożywne śniadanie!

Na zajęcia prosimy zabrać ze sobą własną matę do jogi, dobry humor, wygodne ubrania. Ćwiczymy od 10:00 do 11:00. Jogę najlepiej prakty kować2-3 godziny po posiłku, ewentualnie godzinę po lekkiej przekąsce. Niektórzy wolą ćwiczyć rano przed śniadaniem. Po naszej sesji jogi na pewno znajdziesz coś pysznego na stoiskach Targu. Na jogę nie zbieramy zapisów – zbiórka o 9:50 przy stoisku Targu Śniadaniowego (namiot Organizatora). Wstęp wolny.

Regulamin zajęć i opis instruktorek przeczytacie TU.

joga

WARSZTATY OGRODNICZE DLA DZIECI (Żoliborz, Mokotów)

Wszystkie dzieci od 4 roku życia zapraszamy na warsztaty ogrodnicze. Warsztaty odbywają się w godzinach od 11:00 do 15:00, udział jest bezpłatny i bez zapisów.

Tematem przewodnim w Strefie Dziecięcej będzie ogród – dowiemy się, jak sadzić rośliny i dbać o warzywa i owoce, by rosły piękne i zdrowe.

– teoretyczne podstawy sadzenia roślin, warzyw, owoców i kwiatów
– wykorzystanie wiedzy teoretycznej w praktyce, czyli będziemy samodzielnie (lub z drobną pomocą) sadzić warzywa i owoce
– zapewniamy materiały dla wszystkich uczestników (bulwy, ziemię, pojemniki, narzędzia ogrodnicze)

Więcej o warsztatach w wydarzeniu na FB.

garden-2253111_1920