Targ Śniadaniowy

Rozpoczynamy cykl warsztatów kulinarnych „Świeża Inicjatywa” na Targu Śniadaniowym w całej Polsce!

Wszystkie 21 lipca 2015

Podobnie, jak w ubiegłym roku przez całe lato i jesień razem z Mecenasem Kulinarnym Targu Śniadaniowego marką Zelmer zapraszamy wszystkich fanów gotowania na cykl warsztatów kulinarnych „Świeża Inicjatywa”. Polscy i zagraniczni szefowie kuchni, profesjonalni szkoleniowcy i znani foodies prowadzący warsztaty pokażą uczestnikom jak łączyć smaki, wykorzystać w kuchni świeże, sezonowe produkty oraz jak zaskoczyć nawet z pozoru prostym i klasycznym daniem przez dodanie niekonwencjonalnych składników.

Bezpłatne warsztaty odbędą się we wszystkich lokalizacjach Targu Śniadaniowego, we wszystkich miastach. W Warszawie w lipcu i wrześniu, w Sopocie w lipcu i sierpniu, w Poznaniu w sierpniu, a we Wrocławiu w sierpniu i wrześniu. Otwarte dla wszystkich – amatorów i bardziej zaawansowanych uczestników warsztaty będą idealną okazją do połączenia przyjemnego z pożytecznym – zgłębienia tajników sztuki kulinarnej i sezonowości oraz wspólnego gotowania z rodziną i przyjaciółmi na świeżym powietrzu.

Wraz z Mecenasem Kulinarnym zaprosimy również facebookowych fanów Targu Śniadaniowego i uczestników warsztatów do licznych konkursów, w których będzie można wygrać sprzęt kulinarny Zelmer.

Cykl „Świeża Inicjatywa” otworzą warsztaty z Kubą Korczakiem „Korzeniowe Mi Amor” na Targu na warszawskim Żoliborzu już w sobotę 25 lipca oraz warsztaty z Tiago Kalusinskim „Smaki Ameryki Południowej” na mokotowskim Targu 26 lipca. Zapraszamy do udziału!

Aktualne informacje o warsztatach i zapisy na nie można znaleźć tutaj: https://www.facebook.com/events/1611440625805781/

Patronem medialnym cyklu „Świeża Inicjatywa” jest Magazyn Kuchnia