Targ Śniadaniowy

STREFA DZIECIĘCA – warsztaty ogrodnicze dla dzieci, 10-11.06 na Targu Śniadaniowym

Warszawa 6 czerwca 2017

Co tydzień odwiedza nas wiele rodzin z dziećmi i właśnie z myślą o najmłodszych gościach Targu Śniadaniowego tworzymy Strefę Dziecięcą – to tu dla dzieci organizujemy warsztaty tematyczne, a rodzice mają w tym czasie możliwość odpoczynku i chwilę dla siebie.

Zapraszamy na warsztaty w Strefie Dziecięcej na Targu na Żoliborzu, Mokotowie, Pradze Południe wszystkie dzieci od 4. roku życia.

***Udział w zajęciach jest bezpłatny i bez zapisów***

WARSZTATY DLA MAŁYCH OGRODNIKÓW
W najbliższy weekend 10-11 czerwca 2017 tematem przewodnim w Strefie Dziecięcej będzie ogród – dowiemy się, jak sadzić rośliny i dbać o warzywa i owoce, by rosły piękne i zdrowe.

garden-2253111_1920

CO W PROGRAMIE?
– teoretyczne podstawy sadzenia roślin, warzyw, owoców i kwiatów
– wykorzystanie wiedzy teoretycznej w praktyce, czyli będziemy samodzielnie (lub z drobną pomocą) sadzić warzywa i owoce
– zapewniamy materiały dla wszystkich uczestników (bulwy, ziemię, pojemniki, narzędzia ogrodnicze)

GODZINY WARSZTATÓW
Zapraszamy od 11:00 do 15:00

DLA KOGO SĄ WARSZTATY
Zapraszamy dzieci od 4 roku życia. Prosimy rodziców, by przebywali w pobliżu Strefy Dziecięcej i mieli na „oku” swoje pociechy.

PLAC ZABAW I DODATKOWE ATRAKCJE DLA DZIECI
Poza Strefą Dziecięcą, w której organizowane są warsztaty, na Targu Śniadaniowym na Żoliborzu i Mokotowie, zapraszamy dzieci na plac zabaw, gdzie czekają dmuchane zamki, maty edukacyjne, zabawki sensoryczne i wiele innych atrakcji. Zabawa na placu zabaw jest odpłatna – szczegóły na miejscu.

Na Targu Śniadaniowym poza zabawą, na najmłodszych czekają także przysmaki – wata cukrowa z naturalnymi barwnikami, gofry bąbelkowe i inne pomysły na śniadania i przekąski.

pansy-2173208_1920  sand-1573326_1920

Do zobaczenia!