Targ Śniadaniowy

TARG ŚNIADANIOWY na Powiślu przy MSN

Wszystkie 6 czerwca 2017

Już 10 czerwca zapraszamy nad Wisłę przy Muzeum nad Wisłą, filii Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.

Na słonecznych bulwarach wiślanych przy Muzeum nad Wisłą, filią Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie/ Museum of Modern Art in Warsaw  w każdą sobotę od 12:00 do 20:00 będziemy relaksować się , oglądać wystawy w Muzeum i zajadać pysznym jedzeniem. Zabierzcie przyjaciół, znajomych i rodzinę na śniadanie i zwiedzanie!

Aktualny program atrakcji i wydarzeń znajdziecie w opisie wydarzenia na Facebooku TARGu Śniadaniowego na Powiślu

Na tarasie znajdziecie szeroki wybór wysokiej jakości produktów od najlepszych dostawców Targu Śniadaniowego: warzywa, owoce, nabiał, wędliny, sery, kuchnia dla wegetarian, wegan i witariańska, produkty bez glutenu. Zawsze produkty tradycyjne i regionalne kuchni polskiej, a także wiele dobrego jedzenia z różnych części świata. Dania na słodko i wytrawnie, na ciepło i na zimno, do zjedzenia na miejscu i na wynos. Wszystkie potrawy przygotowywane są z sercem przez prawdziwych pasjonatów gotowania, by umilić Wam wolny dzień spędzany z najbliższymi. W pawilonie Muzeum nad Wisłą czeka na Was wystawa o warszawskiej Syrence.

O MUZEUM NAD WISŁĄ, filia MSN
Wiosną 2017 roku zainaugurowano działalność nowego miejsca, nazwanego „Muzeum nad Wisłą” dla odróżnienia od głównej siedziby instytucji przy ulicy Pańskiej 3. Położone na Powiślu, w sąsiedztwie Centrum Nauki Kopernik i Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego, Muzeum nad Wisłą mieści się w pawilonie projektu austriackiego architekta Adolfa Krischanitza. W Muzeum nad Wisłą, oprócz sali wystawienniczej, znajduje się kawiarnia, księgarnia oraz niewielkie centrum edukacyjne. Budynek otoczony jest tarasami na działania plenerowe. Muzeum nad Wisłą działać będzie do czasu wybudowania gmachu na placu Defilad. Działalność Muzeum nad Wisłą rozpoczęto wystawą „Syrena herbem twym zwodnicza” – opowieścią o kulturowych znaczeniach symbolu Warszawy i o tym, jak możemy tego symbolu dziś używać, tworząc nowoczesne miejskie tożsamości i wspólnoty.

Adres: Wybrzeże Kościuszkowskie 22
Program atrakcji powstaje na bieżąco i jest publikowany właśnie tutaj :)
Zapraszamy do współpracy:
wspolpraca@targsniadaniowy.pl
Zgłoszenia Wystawców
wystawcy@targsniadaniowy.pl
Marketing
marketing@targsniadaniowy.pl
Kontakt z biurem – 508121891

 

Noc Muzeow fot. innogy Polska (3)

fot. innogy Polska

 

 

 

 

 

 

WARSAW, POLAND – MARCH 25: Mini edition of the breakfast market seen during the opening of Muzeum nad Wisla (the Museum on the Vistula) on March 25, 2017 by the Vistula river next to the Copernicus Science Center in Warsaw, Poland. The new, temporary pavilion of the museum was designed by the Austrian architect Adolf Krischanitz. (Photo by Getty Images Poland/Karol Serewis)

fot. otwarcie Muzeum nad Wisla fot. Karol Serewis – Getty Images

Noc Muzeow fot. innogy Polska (2)

fot. innogy Polska