Targ Śniadaniowy

TARG ŚNIADANIOWY NA STADIONIE LEGII i plan na weekend 15-16 lipca

Wszystkie 12 lipca 2017

Zapowiada się bardzo aktywny, sportowy weekend – Targ Śniadaniowy pojawi się na Stadionie Legii, a w pozostałych lokalizacjach czekają na Was darmowe sesje jogi i pilatesu, a dla dzieci zajęcia sportowe! Po treningach i kibicowaniu zapraszamy na śniadanie – w tym tygodniu znajdziecie nas w Parku Skaryszewskim, na Stadionie Legii, Żoliborzu i Mokotowie.

TARG ŚNIADANIOWY NA STADIONIE LEGII

Zapraszamy na specjalny, sportowy Targ Śniadaniowy, który odbędzie się na Stadionie Legii podczas V Mistrzostw Świata Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej 16 lipca, organizowanych przez Stowarzyszenie „Nadzieja na Mundial” Hope for Mundial. W Mistrzostwach zmierzą się 24 drużyny z domów dziecka z całego świata. WSTĘP WOLNY!

Na wszystkich kibiców, którzy w niedzielę 16 lipca o godzinie 10:00 przyjdą na stadion Legii, czeka mnóstwo piłkarskich emocji i atrakcji. Podczas wyjątkowej edycji Targu Śniadaniowego będzie można skosztować potraw typowych dla krajów biorących udział w Mistrzostwach. W czasie tego największego na świecie piłkarskiego turnieju dla dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych, poza rozgrywkami piłkarskimi,  kibice spotkają także sławy Juventusu F.C., Celtiku, Atletico Madryt, oraz gwiazdy telewizji i internetu, które zmierzą się w meczu pokazowym.

Więcej informacji na www.nadziejanamundial.pl oraz na profilu Stowarzyszenia „Nadzieja na Mundial” na Facebooku: Hope for Mundial

nnm

YOPE SOAP

Wakacje to nie tylko sport, ale też odpowiednia pielęgnacja! Od najbliższego weekendu zapraszamy do Strefy YOPE na Targu Śniadaniowym na Żoliborzu i Mokotowie. W Strefie YOPE będziecie mogli kupić kosmetyki, które cechuje naturalność, oryginalne zapachy i niezwykły design: znajdziecie tam mydła, płyny do mycia, balsamy i wiele innych super produktów stworzonych dla kreatywnych i niezwykłych osób, które lubią nieszablonowo dawać upust swojej naturze. Będzie też miejsce i czas chillout, a także wiele niespodzianek i atrakcji!

JOGA I PILATES (Park Skaryszewski – sobota, Mokotów – niedziela)

Dla wszystkich, którzy od piłki nożnej wolą łagodniejsze formy ruchu i relaksu po całym tygodniu, przygotowaliśmy sesje jogi i pilatesu! Jeśli więc czujesz, że potrzebujesz się zregenerować i nabrać energii zapraszamy na zajęcia – wstęp jest bezpłatny i bez zapisów! A po treningu zapraszamy na zdrowe, pożywne śniadanie!

SOBOTA: Praga Południe, Park Skaryszewski – joga
Joga o godz.: 11:00-12:00 (zbiórka o 10:50 przy namiocie organizatora)
Prowadzący: nauczyciele jogi ze szkoły Joga Studio Saska Kępa
Uwaga! Joga w Parku Skaryszewskim odbywa się w co drugi weekend! Rozkład zajęć znajdziecie TU

NIEDZIELA: Mokotów, Skwer AK Granat – joga i pilates
Joga o godz.: 10:00-11:00 (zbiórka o 9:50 przy namiocie organizatora)
Regulamin zajęć i opis instruktorek znajdziecie w opisie wydarzenia.

Pilates o godz.: 11:30-12:30 (zbiórka o 11:20 przy namiocie organizatora)
Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o pilatesie przeczytacie TUTAJ.

Na zajęcia prosimy zabrać ze sobą własną matę do jogi, dobry humor, wygodne ubrania. Jogę najlepiej praktykować 2-3 godziny po posiłku, ewentualnie godzinę po lekkiej przekąsce. Niektórzy wolą ćwiczyć rano przed śniadaniem. Po naszej sesji jogi na pewno znajdziesz coś pysznego na stoiskach Targu.  Wstęp wolny.

joga

BABY ROOM GYM (Żoliborz)

Zapraszamy do wspólnych ćwiczeń w sobotę 15 lipca do naszej mobilnej Baby room GYM – stacji gimnastycznej dla najmłodszych. Na dzieci czekać będzie 3 trenerów, mnóstwo atrakcji i świetnej zabawy!

 

baby room gym

WARSZTATY OGRODNICZE DLA DZIECI

Wszystkie dzieci od 4 roku życia zapraszamy na warsztaty ogrodnicze. Warsztaty odbywają się w godzinach od 11:00 do 15:00, udział jest bezpłatny i bez zapisów.

Tematem przewodnim w Strefie Dziecięcej będzie ogród – dowiemy się, jak sadzić rośliny i dbać o warzywa i owoce, by rosły piękne i zdrowe.

– teoretyczne podstawy sadzenia roślin, warzyw, owoców i kwiatów
– wykorzystanie wiedzy teoretycznej w praktyce, czyli będziemy samodzielnie (lub z drobną pomocą) sadzić warzywa i owoce
– zapewniamy materiały dla wszystkich uczestników (bulwy, ziemię, pojemniki, narzędzia ogrodnicze)

Więcej o warsztatach w wydarzeniu na FB.