Targ Śniadaniowy

Targ Śniadaniowy w dawnym DWORCU KRAKÓW GŁÓWNY

Wszystkie 9 marca 2015

Od 21. i 22. marca 2015 roku zapraszamy na Targ Śniadaniowy w Krakowie, który odbywać się będzie w każdy weekend (soboty i niedziele) w pięknym gmachu Dworca Kraków Główny.

Do dyspozycji naszych gości oraz samych wystawców mamy 1’300 m2 zabytkowych wnętrz oraz ponad 900 m2 peronu będącego częścią zachowanego Dworca.

Tę właśnie przestrzeń zapełnią zdrową, często produkowaną tradycyjnymi sposobami żywnością dziesiątki wystawców z Małopolski i innych części kraju. Zaproponujemy Wam zakupy, które zaspokoją najbardziej wymagające podniebienia. Poza standardową ofertą pieczywa, przetworów, wędlin, nabiału, past, produktów sypkich, owoców, warzyw i innych, znajdziecie także produkty kuchni z wielu stron świata. Stworzymy również bogatą ofertę kulinarną przygotowywaną przez małe koncepty kulinarne, manufaktury oraz krakowskie i małopolskie restauracje.

Dla wygody gości na Retro Peronie rozstawiona będzie jedna z największych jadalni w tej części Polski, w której setki gości przy pysznej aromatycznej kawie, spędzą czas na śniadaniu czy lunchu w towarzystwie przyjaciół i najbliższych.

Targ Śniadaniowy to nie tylko kulinaria.

W ciągu tygodnia chcemy zaprosić Was na wernisaże i pokazy, koncerty i działania perfomatywne, animacje dla dzieci, warsztaty kulinarne, warsztaty z up’cycklingu, warsztaty tworzenia alternatywnych kosmetyków, spotkania z dietetykami i specjalistami wielu dziedzin.

Przed nami festiwal sztuk wizualnych i nowych technologii oraz imprezy uzupełniające wydarzenia festiwalowe, które są wizytówką Krakowa. Nie zabraknie miejsca na spotkania autorskie, spotkania z historią i wiele innych działań.

Jedzenie jest dla nas pretekstem do wspólnego spędzania czasu z bliskimi i osobami, które lubimy. Zapraszając Was serdecznie na Targ Śniadaniowy w Krakowie chcemy Wam dać taki pretekst. Zapraszamy.

 

Miejsce: dawny Dworzec Kraków Główny.

Kiedy: Inauguracja 21-22. marca, następnie w każdy weekend (sb-nd) w godz. 9:00-16:00.

e-mail: krakow@targsniadaniowy.pl

tel. 571 245 603, 507 021 099