Targ Śniadaniowy

Trzecia edycja „Kropla na Trawie” na Targu Śniadaniowym

Wszystkie 26 lipca 2016

Targ Śniadaniowy zaprasza na ostatnią edycję wakacyjnej, ekologicznej akcji „Kropla na trawie” Partnera Targu Kropli Beskidu. W najbliższą sobotę 30 lipca na Targu Śniadaniowym na Żoliborzu na wszystkich dużych, jak i małych czekać będzie tradycyjnie wiele aktywności i atrakcji: punkt recyklingu, zabawy edukacyjne oraz pokaz kulinarny!

Zaraz po sobotnim śniadaniu rozpoczniemy weekend porządną dawką kulinarnej wiedzy. Od 11:30 do 13:00 odbędzie się bezpłatny POKAZ i DEGUSTACJA, prowadzone przez zwycięzcę ostatniego programu MasterChef – Damiana Kordasa. Będzie to już ostatnia okazja, aby spotkać się z Damianem i poznać jego inspirujące przepisy, zainteresować dzieci gotowaniem i zachęcić je do poznawania nowych smaków!

Wspólnie spróbujemy sił w grze ekologicznej oraz sprawdzimy gibkość i równowagę w grze edukacyjno-ruchowej „Labirynt”. Poziom trudności zabaw dostosowany jest do wieku graczy. Przez cały dzień będzie można również konsultować i sprawdzać wady postawy swoich pociech. Zespół rehabilitantów z Instytutu Matki i Dziecka zbada najmłodszych i pokaże im jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia, aby zapobiec wadliwej posturze ciała.

Chociaż strefa „Kropla na trawie” pojawi się po raz ostatni, to strefa recyklingowa Kropli Beskidu będzie obecna przez całe wakacje na w różnych lokalizacjach Targu. Każdy, kto przyłączy się do akcji i przyniesie do punktu recyklingowego przynajmniej trzy plastikowe, dowolne butelki oraz zrobi sobie fotkę w GIFbudce otrzyma prezent-niespodziankę… idealny na letnie upały.


Targ Śniadaniowy na Żoliborzu

w każdą sobotę od 09:00 – 16:00

Al. Wojska Polskiego róg z ul. Śmiałą

Więcej informacji:

https://www.facebook.com/events/321573188179505/

https://www.facebook.com/targsniadaniowy/?fref=ts