Targ Śniadaniowy

WARSZTATY OGRODNICZE I DIY na Żoliborzu, 3 czerwca

Warszawa 1 czerwca 2017

Czerwiec rozpocznie się kwitnąco i kolorowo! Wszystkich, którzy chcą stworzyć swój ogródek, odrestaurować meble na balkon albo zapytać o pielęgnację ziół i kwiatów, zapraszamy na ogrodnicze warsztaty i wykłady i wiele innych atrakcji.  Zabierzcie przyjaciół, znajomych i rodzinę na śniadanie i świętujcie z nami weekendowe odpoczywanie. Widzimy się już 3 czerwca na Żoliborzu, na rogu Alei Wojska Polskiego i ulicy Śmiałej.

**SZKOLENIE Z OGRODOWEGO DIY**

Jak ze skrzynki po winie zrobić dekoracyjną doniczkę na zioła czy kwiaty? Albo jak z krzesła zrobić dekoracyjny kwietnik? Zapraszamy na warsztaty DIY – będziecie mieli wyjątkową okazje, by wziąć udział w warsztatach, które wspólnie poprowadzą: Paweł Machomet, autor bloga Rzuć Pan Okiem i specjalista od odnawiania mebli, oraz Martyna Kaczmarek, projektantka i miłośniczka ogrodów, i ambasadorka Viva Garden!Na stoisku Viva Garden między 10:00 a 16:00 uzbrojeni w pędzle, wałki, gąbki i nowy zestaw farb Altax Viva Garden będziecie mogli zapytać nie tylko o dobór kolorów mebli ogrodowych, ale także o pielęgnację roślin. Nie zapomnimy również o najmłodszych – dzieci zapraszamy kreatywne zajęcia, m.in. malowanie doniczek i sadzenie kwiatów. Zapisy i więcej szczegółów TUTAJ.

Altax_Viva_garden_!_2        Dekoracyjne_krzesla_ogrodowe_Altax_Viva_Garden_!

**CENTRUM PORAD 34. KONKURSU WARSZAWA W KWIATACH I ZIELENI**

Eliza Mórawska-Kmita, autorka jednego z najpopularniejszych blogów kulinarnych w Polsce (whiteplate.com), poprowadzi pierwsze spotkanie Centrum Porad 34. konkursu „Warszawa w kwiatach i zieleni”, już 3 czerwca o 11:00 na Targu Śniadaniowym Żoliborz. Kolejne będą odbywać się we wszystkie czerwcowe weekendy. Spotkania są bezpłatne i bez zapisów. Uczestnicy dowiedzą się m.in. jak założyć własny ogródek i jak o niego dbać, nauczą się również, jak z domowych odpadków zrobić nawóz. Więcej szczegółów TUTAJ.

kwiaty     ogorod

 

Tradycyjnie na Targu czekać na Was będą:
– szeroki wybór wysokiej jakości produktów od najlepszych dostawców:
warzywa, owoce, nabiał, wędliny, sery, kuchnia dla wegetarian, wegan i witariańska. Produkty bez glutenu. Zawsze produkty tradycyjne i regionalne kuchni polskiej. Wypieki na słodko i wytrawnie, produkty sezonowe, wiele dobrego jedzenia i produktów spożywczych z różnych części świata
– oferta posiłków i dań serwowanych na miejscu od kuchni świata po domową kuchnię i kreatywne potrawy przygotowywanie z sercem przez prawdziwych pasjonatów
– jadalnie na świeżym powietrzu w otoczeniu zieleni
– moc atrakcji jak zajęcia sportowe, weekendy tematyczne
– działalność edukacyjna realizowana po przez warsztaty tematyczne, spotkania z organizacjami zajmującymi się świadomym i zdrowym stylem życia, warsztaty dla dzieci (plastyczne, muzyczne, ceramiczne, teatralne, kulinarne)
– plac zabaw dla dzieci
– wypożyczalnia kocyków
– bezpłatne wifi

Program atrakcji powstaje na bieżąco i jest publikowany na naszym profilu na Facebooku.
Zapraszamy do współpracy:
wspolpraca@targsniadaniowy.pl
Zgłoszenia Wystawców
wystawcy@targsniadaniowy.pl
Marketing
marketing@targsniadaniowy.pl
Kontakt z biurem – 508121891