Targ Śniadaniowy

ODWOŁANY! Weekend charytatywny z Fundacją po DRUGIE i Tefal

Wszystkie 15 września 2021

Po pierwsze, pomagamy. Po DRUGIE, tworzymy dom!

W trzeci weekend września, w sobotę na Żoliborzu i w niedzielę na Mokotowie, Targ Śniadaniowy gościć będzie wyjątkową inicjatywę – warszawską Fundację Po DRUGIE, która wspiera młode osoby zagrożoną bezdomnością. Prezeska Fundacji, Agnieszka Sikora , wraz z ekipą Fundacji na co dzień towarzyszy młodzieży w usamodzielnianiu się, wychodzeniu z uzależnień i zmianie życia.

Partnerem Fundacji Po DRUGIE jest firma Tefal, która będzie częstować gości Targu Śniadaniowym pysznymi goframi i koktajlami. W strefie Tefal będziecie mogli także kupić sprzęt marki Tefal w specjalnych cenach. Cały dochód ze sprzedaży przekazany zostanie Fundacji po DRUGIE na stworzenie Domu dla Młodzieży, bezpiecznej przystani, która pozwoli młodym osobom w kryzysie bezdomności stawać na nogi.

Wymyśl nazwę i wygraj grill elektryczny firmy Tefal

Największym marzeniem twórców i podopiecznych Fundacji Po DRUGIE jest stworzenie Domu Dla Młodzieży – bezpiecznej przystani dla młodzieży zagrożonej bezdomnością. Na razie Fundacji brakuje pieniędzy, ale brakuje także nazwy dla Domu. A może Wy nam pomożecie? Czekamy na Wasze pomysły na nazwę dla Domu na naszym profilu na Facebooku pod postem konkursowym! Wyniki ogłosimy w czasie niedzielnego Targu na Mokotowie. Na zwycięzcę czeka grill elektryczny firmy Tefal! Tu zapoznasz się ze szczegółami i Regulaminem konkursu

Zrelaksuj się przy muzyce

Ale to nie koniec atrakcji! W sobotę na Żoliborzu dla Fundacji po DRUGIE wystąpi Maja Kleszcz – duet. Sobotnie wydarzenie będzie relacjonować Radio 357 – audycję na żywo z Targu od godz. 9:00 poprowadzi Katarzyna Pruchnicka. W niedzielę na Mokotowie natomiast zaśpiewa dla nas najsłynniejszy mokotowski duet muzyczny i rodzinny: Teściowa Śpiewa. Szczegółowy program i godziny koncertów podczas Weekendu charytatywnego znajdziesz poniżej.

Dołącz także do wydarzenia na Facebooku i bądź na bieżąco!

PROGRAM WEEKENDU CHARYTATYWNEGO 18-19 WRZEŚNIA

SOBOTA/ Saturday – Żoliborz
aleja Wojska Polskiego, róg ulicy Śmiałej

CAŁY DZIEŃ: kiermasz charytatywny, pyszne przekąski, malowanie twarzy w Strefie Tefal

9:00 Start Targu Śniadaniowego
11:30 Oficjalne rozpoczęcie : Ireneusz Stawiński (wiceprezes Fundacji po DRUGIE ), Marta Sidor (Tefal/Groupe SEB Polska)
12:00 Koncert Mai Kleszcz – duet
16:00 Zakończenie Targu Śniadaniowego / Closing of the Breakfast Market

NIEDZIELA/ Sunday – Mokotów
Skwer AK Granat

CAŁY DZIEŃ: kiermasz charytatywny, pyszne przekąski, malowanie twarzy w Strefie Tefal

10:00 Start Targu Śniadaniowego
11:30 Oficjalne powitanie: Agnieszka Sikora (prezeska Fundacji po DRUGIE), Marta Sidor (Tefal/Groupe SEB Polska)
12:00 Koncert duetu Teściowa Śpiewa
17:00 Zakończenie Targu Śniadaniowego / Closing of the Breakfast Market

Serdecznie zapraszamy!