Targ Śniadaniowy

Weekend Francuski na Targu Śniadaniowym

Wszystkie 8 lipca 2020

14 lipca 1789 roku w czasie zamieszek rozpoczynających rewolucję francuską została szturmem zdobyta a później zniszczona Bastylia. Wydarzenie to jest co roku obchodzone jako święto narodowe Francji i jest najważniejszym świętem Francji.

W weekend 11 i 12 lipca (11.07-Żoliborz, 12.07-Mokotów) zapraszamy wszystkich serdecznie na wspaniałe i niecodzienne wydarzenie celebrujące kulturę tego wspaniałego kraju.
Weekend Francuski dołącza do corocznych edycji tematycznych które współorganizujemy z Ambasadami,
Izbami Handlowymi oraz instytucjami wspierających dane regiony.

Jak zawsze w specjalnie przygotowanej scenografii możecie spodziewać się licznych stoisk z jedzeniem i produktami francuskimi. Będziemy próbować żabich udek i ostryg, francuskich serów, konfitur i słodkich wypieków. Posłuchamy francuskich klasyków wykonanych na żywo i będziemy bawić się jak mieszkańcy znad Sekwany. Program powstaje na bieżąco i będzie aktualizowany w tym miejscu.

Naszym Partnerem honorowym jest Francusko-Polska Izba Gospodarcza CCIFP CCIFP powstała w 1994 r. jako stowarzyszenie przedsiębiorców i od tego czasu nieustannie się rozwija. CCIFP jest niezależną, samofinansującą się organizacją, zrzeszającą obecnie ponad 450 francuskich oraz polskich firm to jedna z najaktywniejszych izb bilateralnych w Polsce !
CCIFP ma znaczący wkład w rozwój działalności inwestycyjnej i gospodarczej w Polsce oraz odgrywa aktywną rolę w kontaktach z organami administracji państwowej i organizacjami pracodawców. Stanowi również doskonałą platformę wymiany doświadczeń oraz najlepszych praktyk biznesowych.

Link do wydarzenia – https://www.facebook.com/events/276339556762406/?active_tab=about