Targ Śniadaniowy

Weekend Wietnamski na Targu Śniadaniowym

Wszystkie 25 lipca 2023
Zapraszamy Was na wspaniałe wydarzenie: Weekend Wietnamski na Targu Śniadaniowym!
To wyjątkowa atrakcja, która pozwoli przenieść się w najdalsze zakątki Wietnamu — będziemy podróżować po magicznym świecie smaków i aromatów – oferując tylko i wyłącznie autentyczne doświadczenia kulinarne i kulturalne!
Już od samego wejścia będzie czuć zapach orientalnych przypraw, świeżych ziół, gorących potraw, regionalnych śniadań, a przede wszystkim klimat tego miejsca! Całość zostanie ożywiona kolorami i dźwiękami tradycyjnej muzyki, tworząc atmosferę pełną energii i entuzjazmu.
W naszej wietnamskiej strefie pojawi się kilkunastu wystawców, u których znajdziecie niezliczone smakołyki, które przeniosą was wprost do uliczek wietnamskich miasteczek. Od tradycyjnych pho – aromatycznej zupy rybno-mięsnej z makaronem ryżowym i warzywami, po wspaniałe sajgonki.
Miłośnicy wegańskiej kuchni również znajdą tu wiele pysznych i zdrowych opcji. Tofu, makarony, świeże warzywa i soczyste owoce są doskonale reprezentowane w szerokiej gamie wegańskich potraw.
Weekend Wietnamski na Targu Śniadaniowym to nie tylko gastronomia. Zadbamy wiele atrakcji dla młodszych i nieco starszych gości. Będziemy mieli okazję obcować z kulturą Wietnamu, która pozwoli poznać bliżej tradycje i zwyczaje Wietnamczyków. Możecie podziwiać tradycyjne tańce i pokazy tradycyjnych strojów kobiecych, zanurzyć się w dźwiękach muzyki wietnamskiej. Zaprezentujemy taniec smoka i pokazy tańców narodowych, taniec z wachlarzami i z lampionami, taniec narodu H’mong. Nie zabraknie współczesnych stylów muzycznych i tanecznych — każdy znajdzie coś dla siebie. Całość dopełnią dźwięki fletu wietnamskiego!
Weekend Wietnamski na Targu Śniadaniowym to niepowtarzalna okazja, aby posmakować kuchnię i kulturę Wietnamu, nie wychodząc z miasta. To wydarzenie, które przywołuje egzotyczny klimat, zachęca do odkrywania nowych smaków i zapewnia niezapomniane wrażenia.
Zapraszamy wszystkich smakoszy i poszukiwaczy przygód na Targ Śniadaniowy, gdzie czeka na was weekend pełen smaków, kolorów i inspiracji, przywieziony prosto z dalekiego Wietnamu.