Dla wystawców

Jak się zgłosić na Targ Śniadaniowy jako wystawca?

Aby zgłosić chęć udziału w Targu Śniadaniowym, należy w całości wypełnić formularz online:
https://targsniadaniowy.pl/formularz/

Czy trzeba mieć firmę, aby wystawić się na Targu Śniadaniowym?

Należy mieć firmę (działalność, spółka), nierejestrowaną działalność gospodarczą, status rolnika, wytwórcy ludowego, artysty lub przedstawiciela III sektora.

Czy przesłanie formularza jest jednoznaczne z potwierdzeniem udziału w Targu Śniadaniowym?

Przesłanie formularza NIE jest jednoznaczne z potwierdzeniem udziału jako wystawca na Targu Śniadaniowym. Przesłane zgłoszenia będą rozpatrywane i akceptowane w miarę dostępności miejsc. Targ Śniadaniowy cieszy się dużym zainteresowaniem wśród wystawców, a ilość miejsc jest ograniczona, dlatego zgłoszenie może zostać ponownie rozpatrzone w późniejszym terminie, jeśli zwolni się miejsce.

Ile kosztuje udział w Targu Śniadaniowym?

Jeśli zgłoszenie zostanie zaakceptowane, dział handlowy skontaktuje się z wybranym wystawcą i przedstawi aktualne warunki współpracy wraz z cennikiem.

Z czym można wystawić się na Targu Śniadaniowym?

Zależy nam, aby nasi goście mogli spróbować dań i produktów, które ich zaskoczą. Preferujemy nowości i ofertę, która się wyróżnia – w szerokim zakresie gastronomii, rzemieślniczych produktów spożywczych, rękodzieła, dekoracji i usług. Stawiamy na wyjątkowe smaki, jakość, zdrowie i ekologię. Jeśli Twoja oferta/ produkt spełnia te warunki – zapraszamy do wypełnienia formularza dla wystawców!

Czy można wybrać miejsce na Targu Śniadaniowym?

Miejsce jest przydzielane przez organizatora Targu Śniadaniowego. Targ Śniadaniowy podzielony jest na strefę gastronomiczną i produktową. Staramy się, by oferta była różnorodna, a Wystawcy z podobnym asortymentem nie sąsiadowali ze sobą bezpośrednio. 

Jakie są standardowe wymiary stoisk na Targu Śniadaniowym?

Standardowe wymiary stoisk w namiotach to 2x3m lub 3x3m (front x głębokość). Istnieje możliwość wynajęcia kilku stoisk lub powierzchni na stoiska mobilne i food trucki.

Co zapewnia Targ Śniadaniowy w ramach wynajęcia stoiska?

Organizator Targu Śniadaniowego zapewnia wystawcom miejsce w namiocie, podłączenie do prądu, sanitariaty. Ponadto, istnieje możliwość promocji stoiska w social mediach Targu Śniadaniowego (na Facebooku i Instagramie) po uprzednim przesłaniu materiałów (teksty i zdjęcia).

Jaki rodzaj wyposażenia stoiska wystawca powinien zorganizować we własnym zakresie?

Wystawca powinien zorganizować potrzebne wyposażenie we własnym zakresie: stół, nakrycie stołu całkowicie zakrywające front stoiska (cerata, obrus, materiał, płyta OSB). W przypadku stoisk gastronomicznych i sprzedających produkty spożywcze, wymagane są dodatkowo: pleksi, ochrona podłoża (europalety, wykładziny, podesty, maty elastyczne), rękawice jednorazowe, płyn do dezynfekcji. W przypadku korzystania z prądu należy posiadać własny przedłużacz bębnowy o długości min. 25 metrów (wykluczone jest użycie domowego okablowania).

Czy badania do celów sanitarno-epidemiologicznych są wymagane?

Osoba obsługująca stoisko gastronomiczne lub spożywcze zobowiązana jest do posiadania aktualnego orzeczenia lekarskiego dla celów sanitarno-epidemiologicznych.Chciałbyś wystawić się na Targu Śniadaniowym?
Pisz do nas na: wystawcy@targsniadaniowy.pl
Pobierz formularz zgłoszeniowy i odeślij do nas na powyższy adres:

 

pdf

Pobierz i wypełnij

lub

 Złóż wniosek online

Regulamin